SEO Pozycjonowanie

Wielu młodych i początkujących pozycjonerów

Wielu młodych i początkujących pozycjonerów usilnie wyszukuje w Internecie informacji o tym, jak skutecznie promować swoją stronę bez zbędnego wysilania się i kombinowania.

Na nieszczęście takiego złotego środka nie ma, bo pozycjonowanie wymaga nie tylko sporo czasu, żeby osiągnąć odpowiednie efekty, ale też sporego nakładu pracy. Optymalnym wyjściem może być katalog SEO, gdzie użytkownicy umieszczają linki do swoich stron wraz z jak najbardziej konkretnym przedstawieniem.

Takie wpisy okazują się ogromnie wartościowe pod względem pozycjonowania, szczególnie, jeśli generowane są przez luksusowy katalog o wysokim rankingu PR, który jest porządny i stale moderowany. Zupełnie inaczej roboty Google’a postrzegają bowiem linki z bezwartościowych stron i blogów, które nie mają żadnego sensownego zaplecza, a zupełnie inaczej te, które prowadzą do nas przez wartościowy katalog.

Jednak to w gestii samego pozycjonera pozostaje fakt, którą z powyższych opcji wybierze i której zaufa, aby jak najszybciej uzyskać pożądane wyniki w wyszukiwarkach.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s